Folka våre

Møt den hyggelige gjengen vår!

Portrettbilde av Kjetil Sinding, stående og smilende i kontorlokalet.
Kjetil Sinding
Daglig leder/partner
kjetil@digitive.no
Portrettbilde av Christoffer Fredriksen, sittende og smilende bak dataskjermen på skrivebordet.
Christoffer Fredriksen
Lead utvikling/partner
christoffer@digitive.no
Portrettbilde av Monica Németh Preus, sittende og smilende i kontorlokalet.
Monica Németh Preus
Lead UI/UX-designer/partner
monica@digitive.no
Portrettbilde av Thomas Knoll, stående og smilende i kontorlokalet.
Thomas Brevik Knoll
Junior UI/UX-designer/frontend-utvikler
thomas@digitive.no
Portrettbilde av Fredrik Setne, stående og smilende i kontorlokalet.
Fredrik Sethne
Lead frontend-utvikler
fredrik@digitive.no
Portrettbilde av Morte Skurdal, stående og smilende langs veggen i kontorlokalet.
Morten Skurdal
Lead financial/intergrations
morten@digitive.no

Si hei, da vel!

Du er alltid velkommen på en kaffe og en hyggelig prat hos oss i Kongensgate 21 – send en mail til kjetil@digitive.no hvis du har lyst til å stikke innom.